MŪSŲ ISTORIJA

ISTORIJA

„Aluminium“ kurdami savo aliuminio sistemą atsižvelgė į visą aliuminio panaudojimo statybos srityje istoriją, todėl ši sistema yra sukurta apgalvotai. Profiliai gaminami naujausių technologijų gamyklose - Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Šiuo metu kompanija yra žinoma visoje Europoje, o projektai įgyvendinami visame pasaulyje. „Blyweet Aliuminium“ aliuminio sistemos yra plačiai naudojamos įvairių šiuolaikinių projektų sprendimams įgyvendinti: nuo dangoraižių iki prekybos centrų. Net ir pats šių sistemų gamybinis procesas yra labai modernus: nuolat atnaujinamos gamybinės technologijos, tobulinamos aliuminio profilio charakteristikos, o tai leidžia pristatyti tik aukščiausios kokybės aliuminio sistemas.

2016

Aliuminio surinkimo cechas
Sėkmingai atidarytas aliuminio surinkimo cechas

2016 metais surinkta mūsų komanda ir atidarytas naujasis aliuminio surinkimo cechas. Šiai dienai mūsų kompanija yra žinoma visoje Europoje, o projektai įgyvendinami visame pasaulyje. „Blyweet Aliuminium“ aliuminio sistemos yra plačiai naudojamos įvairių šiuolaikinių projektų sprendimams įgyvendinti: nuo dangoraižių iki prekybos centrų.

2017

Patentai visoje Europoje
Europoje užpatentuotos naujos aliuminio sistemos So Easy

Sertifikuotos naujos aliuminio sistemos SoEasy. Pagrindinis projekto tikslas buvo pasiekti geresnius šilumos koeficientus, palyginti su esamomis sistemomis žymiai supaprastinus bei sutrumpinus gamybinį langų ir durų konstrukcijų surinkimo terminus.

Ieškote geriausių partnerių naujam projektui?

team img 1

Vitalijus Švarcas

Padalinio vadovas
team img 4

Andrius Ovčinikovas

Vadybininkas
team img 3

Vygintas Vičiauskas

Gamyba
team img 4

Dalia Alionienė

Kokybė

"Aluminum" profilių kokybė garantuoja patrauklų dizainą, energijos vartojimo efektyvumą ir saugumą tiek individualiems klientams, tiek privačiam ir valstybiniam sektoriui.

KONSULTACIJA

Varnių g. 46A, Kaunas TEL.: +370 650 91166 PAŠTAS: langai@stiklita.lt WEB: www.aliuminium.lt

GAMYBA

Technikos g. 10A, Kaunas 51212 TEL.: +370 698 09011 PAŠTAS: aliuminium@stiklita.lt WEB: www.aliuminium.lt
Įveskite elektroninio pašto adresą
Jūsų elektroninio pašto adresas sėkmingai įvestas į duomenų bazę